Cześć,

Nazywam się Emilia Warakomska, mam duże Ego i wykraczam poza status Quo.

A tak na poważnie to…  jestem  Trenerka, Menedżerka, Mentorka


Na co dzień prowadzę treningi personalne, konsultacje on-line oraz jestem Club Managerem w sieci fitness Clubów.

Pomagam moim podopiecznym w osiągnięciu zdrowej  fit sylwetki, zmianie stylu życia na lepszy, oraz w mierzeniu się ze swoimi słabościami i stawaniu się lepszą wersją samego siebie

Współpracuję przede wszystkim z Kobietami, które chcą stać się Silne, Sexowne, Pewne siebie, Niezależne,  i jednocześnie Kobiece.

Bo SIŁA jest Kobietą, MOC jest Kobietą, ODWAGA jest Kobietą,  DETERMINACJA jest Kobietą.

Podczas współpracy z podopiecznymi kładę ogromny nacisk na:

→ motywację,

→ wytrwałość i

→ dyscyplinę oraz

→ technikę ćwiczeń oraz i przede wszystkim

→ przekraczanie granic ciała i umysłu

Ponieważ wierzę, że trening kształtuje nie tylko ciało, ale i przede wszystkim charakter. Ciało to skutek uboczny.

Dzięki mojemu podejściu dostajesz ode mnie Gwarancję Sukcesu, co się rozumie przez TRWAŁĄ TRANSFORMACJĘ i trwały ubytek wagi i już nigdy nie staniesz się ofiarą efektu jojo:

→ Sexowne ciało,

→ Pewność siebie,

→ Niezależność oraz

→ Wytrwałość w osiąganiu sukcesów osobistych

 

Robię to ponieważ taka jest moja misja życiowa, a moją największą satysfakcją jest Twój Sukces!!

Uczę Kobiety akceptacji swojego ciała i tego, że natura  dała nam taki potencjał, z którego można wyrzeźbić cuda niekoniecznie wpasowując się w szablonowe kanony urody

 

Postaram się w kilku zdaniach przybliżyć Ci moją osobę… Jednak to będzie bardzo telegraficzny skrót.

Jestem rewolucjonistką! Przeciwniczką magicznego podejścia „schudnij 5kg w tydzień”. To nie zdaje rezultatu! Bądź twardzielką i kształtuj swój charakter przez wytrwały trening. Piękne ciało, płaski brzuch, jędrny tyłek to skutek uboczny… Jeśli jesteś gotowa na taką rewolucję, to super. Jeśli nie – czytaj dalej mojego bloga, bo…

Moją misją jest zmiana Twojego myślenia o swoim Ciele. Temat przewodni mojego Bloga to: Strong Sexy Awesome.  Znajdź piękno w swojej sile – a gwarantuję Ci sukces. To co musisz na początku swojej pracy z ciałem zrozumieć, to to, że Trening & Dieta, muszą stać się Twoim Stylem Życia. 

To dbanie o siebie, szanowanie siebie, stawianie siebie na pierwszym miejscu. Akceptacja swojego ciała. Bycie ponad swoje słabości. Trwałe i konsekwentne realizowanie swojego celu – niewielu to potrafi. Dlatego tak niewiele osób odnosi sukces. Dlatego ja uczę innego podejścia. Takiego, które daje mi 99% efektywności. Nie ma bata, żeby było inaczej.

{PS.1 Treningu nie czynią ćwiczenia – to odpowiednia intensywność oraz nastawienie do działania, jak do misji wojskowej}

{PS.2 Diety nie czynią diety cud z gazet itp – to myślenie o jedzeniu, zdrowe relacje: Ty —>Jedzenie}

{PS.3 Motywacja to nie coś, czego trzeba poszukiwać – to Twoje wewnętrzne nastawienie i chęć do działania, do zmiany. To wytrwałość i determinacja, wywołane SZACUNKIEM do samej siebie} 🙂

Od kiedy w 2005 roku odkryłam fitness, poświęciłam się całkowicie pracy nad sobą. Zaczęłam zmuszać swoje ciało do wysiłku, nie poddając się pomimo trudności… Słabe ciało mocniej nami rządzi. To prawda. Tylko kwestią szacunku do siebie jest to, czy się poddasz, czy też nie.

Dzięki niezłomnej i bezkompromisowej pracy  nad sobą, swoją sprawnością, kształtowaniem sylwetki zrozumiałam jedno: NIE PODDAWAJ SIĘ NIGDY, NIEZALEŻNIE OD WSZYSTKIEGO!! To stało się fundamentem mojego stylu działania… i to też ukształtowało MÓJ CHARAKTER.

To kolejny temat mojego Bloga, czyli Siła Kobiecości. Mówię tu oczywiście o sile mentalnej. Bez niej ani rusz, aby osiągnąć jakikolwiek sukces w jakiejkolwiek dziedzinie. Na dzień dzisiejszy mam 99% skuteczności w działaniu, prowadzeniu Kobiet i ludzi do sukcesu osobistego.  Wiem, że jest to temat bardzo potrzebny. Wspieranie Kobiet w dążeniu do ich sukcesu – to moja misja.  Mogę wskazać Ci drogę, niezależnie od etapu, w którym się znajdujesz. Jestem najlepszym przykładem na to, że można osiągnąć sukces, niezależnie od tego skąd pochodzisz/kim jesteś…

Skąd to wiem?

Ponieważ już jako dziecko byłam pełna sprzeczności, bo uwielbiałam nosić sukienki i kochałam wspinać się po drzewach. Skutek wychowywania się z 3-ma braćmi…

Jako nastolatka piłam alkohol, paliłam papierosy. Imprezowałam. Jednocześnie kochałam czytać książki i rozwijać się. Zawsze też myślałam INACZEJ niż reszta ludzkości.

Skoro więc, ja dałam radę i zmieniłam swoje życie o 180stopni – Ty też możesz!!

Jeślli zapiszesz się na mój neewsletter, aby otrzymać porcję solidnej wiedzy, o której nie piszę ani na Blogu, ani na moim Fanpage. Jest to treść zarezerwowana TYLKO I WYŁĄCZNIE dla czytelników mojego newslettera.

 

Mam na imię Emilia od 2005 roku pomagam ludziom w osiągnięciu  pięknej sylwetki. Jestem Holistycznym Trenerem Fitness oraz Instruktorem grupowych zajęć Fitness. Pracowałam w wielu klubach fitness, prowadziłam szkolenia dla instruktorów fitness, prowadzę również fitness club jako Manager.

Na moim Blogu poznasz przełomowy TRENING, sposoby odżywiania na PIĘKNE CIAŁO, jędrny tyłek i szczupłe uda. Znajdziesz też tutaj tajniki SUPER MOTYWACJI, zainspirujesz się do działania i zaczniesz myśleć o swoim ciele inaczej. Odnajdziesz KOBIECĄ SIŁĘ mentalną i zaczniesz budować efektywne życie, o jakim marzysz.

Jako człowiek jestem pełna sprzeczności, ponieważ jestem zarówno kobieca (kocham szminki, błyszczyki i długie rzęsy), a jednocześnie jestem diabelnie bezwzględna i ambitna w dążeniu do celu i zwycięstwa. Pod tym względem mam męski, wojowniczy charakter. Dlatego w 100% rozumiem Kobiety i mam zamiar je wspierać, tak ja te kilka poniżej, które dzięki naszej współpracy cieszą się wielkim sukcesem:

A oto kilka opinii osób, które ze mną trenowały:

„Każdemu, kto zastanawia się nad wyborem trenera personalnego z czystym sumieniem polecam Emilię. Profesjonalnie prowadziła i nadal prowadzi wszystkie moje treningi, dała mi dużo motywacji i wiary w siebie, gdyby nie ona, to na pewno przestałabym cwiczyc na siłowni. Zabrakło by mi silnej woli.
Emilia ma kompleksowe podejście do treningów, dostałam od niej mnóstwo wartościowej wiedzy doskonale opracowała dla mnie odpowiednią dietę, „zaraziła” mnie zdrowym trybem życia i sposobem odżywiania. Teraz zwracam na to wszystko uwagę. Podczas naszych treningów z pomyślnym skutkiem zrealizowałyśmy wszystkie nasze wcześniejsze założenia.
Mam lepszą kondycję fizyczną, większą wytrzymałość, jędrne ciało, pozbyłam się cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Przez to wszystko jestem teraz pewna siebie i silniejsza w pokonywaniu przeciwności życiowych i losowych.
Dzięki wsparciu Emilii już poza wszystkimi naszymi godzinami spędzonymi na treningach i w siłowni, podjęłam dużo trafnych i właściwych decyzji w moim życiu…” Aneta Karczewska, podopieczna

„Wahałam sie, czy współpracowac z Emilia. Nie bylam pewna, czy to bedzie dobra inwestycja. Dzis juz wiem, ze niepotrzebnie. Ciesze sie, ze nacisnełam TAK! Co dostałam? Ogrom wiedzy, wsparcia i KOPA motywacyjnego, bez którego SAMA NIE DAŁA BYM RADY. Pewnosc siebie, piekne ciało, silny charakter – to skutek uboczny współpracy z Emilia ” 
Marta Sadowska, podopieczna     
„Zajęcia z Emilią są najlepsze na świecie. Motywuje do przekraczania granic, koryguje błędy, daje wycisk, stawia wyzwania, stałe podnosi poprzeczkę i nie pozwala się poddać. Dopiero ćwicząc z Emilią i stosując się do jej wskazówek osiągnęłam rezultaty o jakich marzyłam, a jakich nie byłam w stanie osiągnąć sama, pomimo iż na treningach spędzałam wiele godzin w tygodniu i stosowałam dietę. Emilia pokazała mi zupełnie inny kierunek, zdjęła presję wyglądu z moich barków, co spowodowało, że zyskałam nie tylko ciało marzeń, ale i równowagę w życiu” Monika Kołodziej, podopieczna

Warto ćwiczyć Emilią nie dlatego, że posiada ogromną wiedzę, doierze dietę, że skoryguje błędy w wykonywaniu ćwiczeń czy podsunie metodę ćwiczeń dostosowaną do Waszej sprawności fizycznej i problemów (np.z kręgosłupem). Tego można (dużym nakładem własnej pracy) samemu się dowiedzieć. Warto ćwiczyć Emilką z zupełnie innego powodu: dlatego, że motywuje, uczy samodzielności oraz dyscypliny, która jest sprawą najwyższej rangi w osiągnięciu sukcesu sylwetkowego.  Wydobywa człowieka pokłady zaangażowania, zdyscyplinowania i zmotywować do osiągnięcia sukcesu. Jeśli więc chcecie sukcesu w swoim życiu – warto ćwiczyć właśnie z nią. Pozdrawiam i polecam Emilię wszystkim. Danai Chondrokouki, podopieczna

Od czasu nastolatki zawsze byłam aktywna fizycznie. Po upływie 30 roku życia zostałam „podwójną” mamą, wciąż bardzo aktywną zawodowo.  Naturalnie w tej sytuacji, odczułam brak wystarczającej ilości czasu na treningi.  Nie było już miejsca na zabawę, potrzebowałam konkretów.

Świetnie się złożyło (podobno w życiu nie ma przypadków), że w tym czasie poznałam Emilię. Zaczęłam 2-3 razy w tygodniu uczęszczać na prowadzone przez Nią zajęcia grupowe.

Emilia jest osobą, która ma ogromna wiedzę i co najważniejsze umie ją zastosować na swoich treningach. Wszystko jest przemyślane, nie ma przypadku. Na Jej zajęciach angażujemy do pracy wszystkie partie ciała. Daje konkretny wycisk zarówno, jeśli chodzi o wzmacnianie mięśni jak i o treningi cardio. Pomimo, że często nie jest łatwo to Jej pozytywna energia pomaga w przełamywaniu swoich słabości.

Po krótkim czasie moje ciało znów stało się jędrne i sprężyste a forma sprzed ciąży wróciła z podwojona mocą;-) Dzięki Ci Emi

 Barbara Jóźwik, podopieczna