O_Mnie

Chcesz mnie poznać?  

Postaram się w kilku zdaniach przybliżyć Ci moją osobę… Jednak to będzie bardzo telegraficzny skrót.

Jestem rewolucjonistką! Przeciwniczką magicznego podejścia „schudnij 5kg w tydzień”. To nie zdaje rezultatu! Bądź twardzielką i kształtuj swój charakter przez wytrwały trening. Piękne ciało, płaski brzuch, jędrny tyłek to skutek uboczny… Jeśli jesteś gotowa na taką rewolucję, to super. Jeśli nie – czytaj dalej mojego bloga, bo…

Moją misją jest zmiana Twojego myślenia o swoim Ciele. Temat przewodni mojego Bloga to: Ciało, Siła Kobiecości, Efektywny styl życia. To co musisz na początku swojej pracy z ciałem zrozumieć, to to, że Trening & Dieta, muszą stać się Twoim Stylem życia. 

To dbanie o siebie, szanowanie siebie, stawianie siebie na pierwszym miejscu. Akceptacja swojego ciała. Bycie ponad swoje słabości. Trwałe i konsekwentne realizowanie swojego celu – niewielu to potrafi. Dlatego tak niewiele osób odnosi sukces. Dlatego ja uczę innego podejścia. Takiego, które daje mi 99% efektywności. Nie ma bata, żeby było inaczej.

{PS.1 Treningu nie czynią ćwiczenia – to odpowiednia intensywność oraz nastawienie do działania, jak do misji wojskowej}

{PS.2 Diety nie czynią diety cud z gazet itp – to myślenie o jedzeniu, zdrowe relacje: Ty —>Jedzenie}

{PS.3 Motywacja to nie coś, czego trzeba poszukiwać – to Twoje wewnętrzne nastawienie i chęć do działania, do zmiany. To wytrwałość i determinacja, wywołane SZACUNKIEM do samej siebie} 🙂

Od kiedy w 2005 roku odkryłam fitness, poświęciłam się całkowicie pracy nad sobą. Zaczęłam zmuszać swoje ciało do wysiłku, nie poddając się pomimo trudności… Słabe ciało mocniej nami rządzi. To prawda. Tylko kwestią szacunku do siebie jest to, czy się poddasz, czy też nie.

Dzięki niezłomnej i bezkompromisowej pracy  nad sobą, swoją sprawnością, kształtowaniem sylwetki zrozumiałam jedno: NIE PODDAWAJ SIĘ NIGDY, NIEZALEŻNIE OD WSZYSTKIEGO!! To stało się fundamentem mojego stylu działania… i to też ukształtowało MÓJ CHARAKTER.

To kolejny temat mojego Bloga, czyli Siła Kobiecości. Mówię tu oczywiście o sile mentalnej. Bez niej ani rusz, aby osiągnąć jakikolwiek sukces w jakiejkolwiek dziedzinie. Na dzień dzisiejszy mam 99% skuteczności w działaniu, prowadzeniu Kobiet i ludzi do sukcesu osobistego.  Wiem, że jest to temat bardzo potrzebny. Wspieranie Kobiet w dążeniu do ich sukcesu – to moja misja.  Mogę wskazać Ci drogę, niezależnie od etapu, w którym się znajdujesz. Jestem najlepszym przykładem na to, że można osiągnąć sukces, niezależnie od tego skąd pochodzisz/kim jesteś…

Skąd to wiem?

Ponieważ już jako dziecko byłam pełna sprzeczności, bo uwielbiałam nosić sukienki i kochałam wspinać się po drzewach. Skutek wychowywania się z 3ma braćmi…

Jako nastolatka uwielbiałam pić i palić papierosy. Imprezowałam często. A nawet bardzo często. Jednocześnie kochałam czytać książki i rozwijać się. Zawsze też myślałam INACZEJ niż reszta ludzkości.

Skoro więc, ja dałam radę i zmieniłam swoje życie o 180stopni – Ty też możesz!!

Jeślli zapiszesz się na mój neewsletter, aby otrzymać porcję solidnej wiedzy, o której nie piszę ani na Blogu, ani na moim Fanpage. Jest to treść zarezerwowana TYLKO I WYŁĄCZNIE dla czytelników mojego newslettera.

 

Mam na imię Emilia od 2005 roku pomagam ludziom w osiągnięciu  pięknej sylwetki. Jestem Holistycznym Trenerem Fitness oraz Instruktorem grupowych zajęć Fitness. Pracowałam w wielu klubach fitness, prowadziłam szkolenia dla instruktorów fitness, prowadzę również fitness club jako Manager.

Na moim Blogu poznasz przełomowy TRENING, sposoby odżywiania na PIĘKNE CIAŁO, jędrny tyłek i szczupłe uda. Znajdziesz też tutaj tajniki SUPER MOTYWACJI, zainspirujesz się do działania i zaczniesz myśleć o swoim ciele inaczej. Odnajdziesz KOBIECĄ SIŁĘ mentalną i zaczniesz budować efektywne życie, o jakim marzysz.

Jako człowiek jestem pełna sprzeczności, ponieważ jestem zarówno kobieca (kocham szminki, błyszczyki i długie rzęsy), a jednocześnie jestem diabelnie bezwzględna i ambitna w dążeniu do celu i zwycięstwa. Pod tym względem mam męski, wojowniczy charakter. Dlatego w 100% rozumiem Kobiety i mam zamiar je wspierać, tak ja te kilka poniżej, które dzięki naszej współpracy cieszą się wielkim sukcesem:

A oto opinia Anety, która ze mną trenowała:

„Każdemu, kto zastanawia się nad wyborem trenera personalnego z czystym sumieniem polecam Emilię. Profesjonalnie prowadziła i nadal prowadzi wszystkie moje treningi, dała mi dużo motywacji i wiary w siebie, gdyby nie ona, to na pewno przestałabym cwiczyc na siłowni. Zabrakło by mi silnej woli.
Emilia ma kompleksowe podejście do treningów, dostałam od niej mnóstwo wartościowej wiedzy doskonale opracowała dla mnie odpowiednią dietę, „zaraziła” mnie zdrowym trybem życia i sposobem odżywiania. Teraz zwracam na to wszystko uwagę. Podczas naszych treningów z pomyślnym skutkiem zrealizowałyśmy wszystkie nasze wcześniejsze założenia.
Mam lepszą kondycję fizyczną, większą wytrzymałość, jędrne ciało, pozbyłam się cellulitu i tkanki tłuszczowej.
Przez to wszystko jestem teraz pewna siebie i silniejsza w pokonywaniu przeciwności życiowych i losowych.
Dzięki wsparciu Emilii już poza wszystkimi naszymi godzinami spędzonymi na treningach i w siłowni, podjęłam dużo trafnych i właściwych decyzji w moim życiu…” Aneta