Pomagam Kobietom wyzwolić się z więzienia własnego ciała

Masz dość wiecznego bycia na diecie i braku rezultatów? Nie efektywnych działań, które przynoszą rezultat tylko na chwilę? Pragniesz trwałej zmiany i transformacji?

Poznaj 4 sekrety spalania tłuszczu, które zrewolucjonizują Twoje podejście do diety i treningu, a co najważniejsze, przyniosą upragnione rezultaty!

Osiągnij doskonałe ciało!

Kim jest Emilia Warakomska

Ludzie przychodzą do mnie bo odchudzają  się całe życie i im nie wychodzi. Chcą zakończyć traumy nieskutecznych redukcji, ciągłych wahań wagi i braku efektów. 

 

Od 15 lat wzmacniam moich podopiecznych na drodze do ich celów o sylwetce marzeń. Pomagam dojść do ich celów osobistych skutecznymi narzędziami i treningiem charakteru. 

Na bazie wiedzy, doświadczenia i przede wszystkim mojej praktyki stworzyłam skuteczny i unikalny Model Transformacji Ciała. Zauważyłam, że trening czy nowy jadłospis i trendy dietetyczne powodują bardziej, że ludzie są zagubieni. Trening i dieta to jedne z narzędzi, które wykorzystuję w swojej pracy. 

 

Emilia kiedyś sama przeszła efekty jojo i powroty wagi, kontuzje i chorobę nowotworową. Szukała rozwiązań i  tego brakującego ogniwa, które powoduje, że osiągamy efekty i nie poddajemy się po drodze, dążymy do nich z determinacją i nie poddajemy się po drodze. Stworzyła na podstawie przeprowadzanych przez 15 lat pracy zawodowej badań na temat tego, jakie czynniki powodują sukces u osób odchudzających się łącząc narzędzia treningowe, dietetyczne i rozwojowe.

Na tej praktyce powstał program Model Transformacji Ciała, który zawiera w sobie wszystkie elementy zabezpieczające skuteczny sposób najlepsze rezultaty sylwetkowe. 

W międzyczasie sama przeszła procesy rozwoju osobistego, terapie behawioralne, hipnotyczne, coaching transformacyjny, EFT, radykalnego wybaczania, i procesy transcendentalne. 

45667898_10215233200758034_4619410306655846400_o

Czego dowiesz się na webinarze

Przestaniesz wierzyć w mity na temat diety i treningu

Dowiesz się, jak przestać być więźniem własnego ciała

Poznasz te 4y proste etapy zmiany sylwetki

Dostaniesz MOC energii i POWERA, by zawalczyć o siebie i swoje marzenia

Dowiesz się jak osiągnąć i utrzymać uzyskane rezultaty sylwetkowe

Zostawisz za sobą nieudane próby odchudzania
i rozpoczniesz nową walkę o wymarzoną sylwetkę

Zobacz ten bezpłatny webinar

4 Sekrety Sylwetki Marzeń

Co mówią o mnie moje klientki

Dziesiątki podopiecznych, które dzięki mnie odzyskały radość z życia i wiarę we własne możliwości

to najlepsza rekomendacja. Zapraszam do wysłuchania!